Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szamotuły-Kępa: Rolnik „szuka” drogi - czyli absurdów drogowych ciąg dalszy [WWW.SZAMO.INFO]

 
Pan Roman Napierała z Kępy pod Szamotułami wraz ze swoim sąsiadem ma niemały problem. Otóż projektanci kolejnego odcinka drogi Szamotuły – Pamiątkowo, który w tym roku remontowany jest właśnie w tej wsi, stwierdzili, że idealnym miejscem na spowalniającą wysepkę jest dojazd do posesji mieszkańców. Warto w tym momencie zaznaczyć, że zarówno pan Roman, jak i jego sąsiad, prowadzą gospodarstwo rolne i często zachodzi potrzeba wyjazdu w pole sprzętem trochę większym niż samochód osobowy. Ten budowlany „wyskok” projektanta i inwestora skutecznie utrudni wyjazd chociażby ciągnikiem z przyczepą, żeby nie powiedzieć, że wręcz go uniemożliwi.

 


SzamoInfo
 
Data pliku video: 2015-11-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szamotulski

  Powiat szamotulski - powiat z siedzibą w Szamotułach w województwie wielkopolskim. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Obrzycko (gmina miejska), Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko (gmina wiejska) oraz pięć miast: Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki. Powiat zamieszkuje 87 tys. osób.

  Bez cienia wątpliwości polecamy wybranie się do tutejszych rezerwatów przyrody. Na przykład w rezerwacie Duszniczki zobaczymy modrzewie polskie w wieku 140 lat, a w Bytyńskich Brzękach jedno z najliczniejszych w województwie stanowisk brekini. Jest także możliwość spędzenia wakacji na wsi. Liczne oferty wiejskich pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych kuszą możliwością ucieczki od zgiełku miast. W miastach powiatu warto zobaczyć liczne zabytki architektury świeckiej i sakralnej.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola