Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

WOŚP kiedyś i dziś. Zdjęcia z finałów WOŚP pokazują jak zmieniała się Polska

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w niedzielę po raz 27. Aż trudno uwierzyć, że to już ponad ćwierćwiecza z WOŚP. Jest taki styczniowy dzień, w którym wszyscy Polacy są razem. Jest taki niedzielny wieczór, w czasie którego dzieje się magia. Wolontariusze, sztaby, koncerty, licytacje i światełko do nieba to oczywiste punkty programu, ale orkiestra zmienia się na przestrzeni czasów. W tym roku zamiast klasycznego światełka, do nieba popłyną lasery, pieniądze zbierane są do puszek, ale też przez aukcje internetowe. Jdno jest pewne: wielkie serce Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy znowu zagra i poruszy serca milionów osób w Polsce na na całym świecie. Jak wyglądały finały WOŚP kiedyś i dziś? Zapraszamy na sentymentalną podróż w czasie.

Pełna treść wiadomości na: szamotuly.naszemiasto.pl/artykul/wosp-kiedys-i-dzis-zdjecia-z-finalow-wosp-pokazuja-jak,4949198,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    szamotulski

    Powiat szamotulski - powiat z siedzibą w Szamotułach w województwie wielkopolskim. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Obrzycko (gmina miejska), Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko (gmina wiejska) oraz pięć miast: Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki. Powiat zamieszkuje 87 tys. osób.

    Bez cienia wątpliwości polecamy wybranie się do tutejszych rezerwatów przyrody. Na przykład w rezerwacie Duszniczki zobaczymy modrzewie polskie w wieku 140 lat, a w Bytyńskich Brzękach jedno z najliczniejszych w województwie stanowisk brekini. Jest także możliwość spędzenia wakacji na wsi. Liczne oferty wiejskich pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych kuszą możliwością ucieczki od zgiełku miast. W miastach powiatu warto zobaczyć liczne zabytki architektury świeckiej i sakralnej.

     

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola