Belka
Czwartek, 21 Lutego 2019   imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KACZMAREK ODEJDŹ!!!! SZAMOTUŁY "PRZEPRASZAJĄ" ZA BURMISTRZA

 
POZNAŃSKA TELEWIZJA TVP3 W TELESKOPIE OPUBLIKOWAŁA MATERIAŁ Z PLAŻY W PAMIĄTKOWIE. TO WŁAŚNIE TAM ZA PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH ODSTAWIONO FUSZERKĘ, KTÓRĄ BURMISTRZ SZAMOTUŁ WŁODZIMIERZ KACZMAREK, NAZWAŁ NIEISTOTNYMI USTERKAMI. TE NIEISTOTNE USTERKI PRZYCZYNIŁY SIĘ JEDNAK DO TEGO, ŻE W ŚRODKU SEZONU, ZAMIAST PRZYJEMNIE SPĘDZAĆ CZAS NA PLAŻY, MIESZKAŃCY POWIATU SZAMOTULSKIEGO, POZNANIA ORAZ OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI, ZMUSZENI SĄ POSZUKAĆ SPOKOJU, WYPOCZYNKU I LETNIEJ ROZRYWKI W INNYM MIEJSCU. MIESZKAŃCY GMINY SZAMOTUŁY, ZAMIAST CIESZYĆ SIĘ Z NOWEGO PRZYBYTKU "CHOWAJĄ GŁOWY W PIASEK" ZE WSTYDU, JAKI ZGOTOWAŁ IM BURMISTRZ KACZMAREK. JAK INFORMUJE RADNY ŁUKASZ HECKERT, CAŁĄ SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ TERAZ KOMISJA REWIZYJNA, KTÓRA SKONTROLUJE PRZEBIEG INWESTYCJI. CZY SKOŃCZY SIĘ TO KOLEJNYM DONIESIENIEM DO PROKURATURY? ZNAJĄC SPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA KOMISJI POD PRZEWODNICTWEM HALINY ZGRAJEK, ZAPEWNE OKAŻE SIĘ JUŻ NIEBAWEM. W MINIONYM TYGODNIU BUDYNEK NA PLAŻY W PAMIĄTKOWIE ZWIEDZALI RADNI: AGNIESZKA BŁOCH, MARIA STACHOWIAK, ILONA KALUGA, BOGDAN MAĆKOWIAK, JERZY NAJDEREK, SŁAWOMIR KOZAK I ŁUKASZ HECKERT. RADNI KRYTYCZNIE ODNOSILI SIĘ DO STANU JAKI ZASTALI.

 


Maciej Lesicki
 
Data pliku video: 2016-07-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  szamotulski

  Powiat szamotulski - powiat z siedzibą w Szamotułach w województwie wielkopolskim. Został stworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Obrzycko (gmina miejska), Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko (gmina wiejska) oraz pięć miast: Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły, Wronki. Powiat zamieszkuje 87 tys. osób.

  Bez cienia wątpliwości polecamy wybranie się do tutejszych rezerwatów przyrody. Na przykład w rezerwacie Duszniczki zobaczymy modrzewie polskie w wieku 140 lat, a w Bytyńskich Brzękach jedno z najliczniejszych w województwie stanowisk brekini. Jest także możliwość spędzenia wakacji na wsi. Liczne oferty wiejskich pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych kuszą możliwością ucieczki od zgiełku miast. W miastach powiatu warto zobaczyć liczne zabytki architektury świeckiej i sakralnej.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola